İletişim Merkezi


Son Duyurular

  02.05.2018   |   Marka Tescil Belgesi Ve Lisans Kaydı Uygulama Kriterleri Talimatı

27.04.2018 tarih ve 1275629 sayılı Dağıtım Yazısı "Marka Tescil Belgesi ve Lisans Kaydı Uygulama Kriterleri Talimatı"hakkında

Devamı...

  02.05.2018   |   Propineb Aktif Maddesinin İthalatının Ve Kullanımının Sonlandırılması

30.04.2018 tarih ve 1312029 sayılı Dağıtım Yazısı "Propineb Aktif Maddesinin İthalatının Ve Kullanımının Sonlandırılması"hakkında

Devamı...

Son Yenilikler

Ruhsat detaylı aramada düzenleme (23 Saniye)

Çoklu Arama (8 saniye)

Daha Çok Kayıt (8 saniye)

Listede Sıralama (14 saniye)
Sizden Gelenler


Arama motorunda bitki adıyla yapılan aramalarda etken maddelerin hepsi çıkmamakta ve tek tek etken madde yazıldığında ruhsatlı olduğunu görmekteyim. Sistemin iyileştirilmesini talep ediyorum.

Arama motorunda örneğin Elma arayınca "Bitki Detay" sayfası açılır. Bu sayfada "Aktif Madde Grupları" başlığında bitkide tavsiyeli alfabetik olarak sıralanmış tüm etken maddeleri görebilirsiniz.

Sayın Yetkili,Ruhsat araması yaptığımızda firmamızın ruhsatlı ürünlerinden Ekoprid 600 FS, Radial 25 SC ve Scrat 50 WP (Carbendazim=yasaklı?) 'nin sitenizde bulunmadığını fark ettik. Saygılarımla,

Merhaba, 

Uygulamada sadece ruhsatlı ürünler gösterildiğinden belirttiğiniz 3 üründe ruhsatlı durumunda olmadığından göremiyorsunuz.

BKÜ veritabanında ki Tavsiye Arama Sayfasından ruhsatlı bitki koruma ürünlerini bulabiliyoruz. RUHSATLI “bitki gelişim düzenleyiciler, bitki aktivatörleri ve defoliantlar” ile ilgili bilgilere de Tavsiye Arama Sayfasından ulaşabilmemiz mümkün müdür?

Evet mümkün.

Tavsiye Arama sayfamızda Bul butonunun hemen solundaki RUHSAT GRUBU kombosundan önce "Bitki Gelişim Düzenleyicisi (BGD)" seçimi yapıp ardından örneğin "Bitki:Elma" ve "Aktif Madde Grup: Metamitron" çoklu seçimlerini de yapıp daha filtrelenmiş tavsiye verisi ile çalışabilirsiniz.

Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.