İletişim Merkezi


Son Duyurular

  26.07.2017   |   Önemli Duyuru (Dimethoate)

Dimethoate aktif maddesi kiraz üretilen alanlarda kullanılamaz.

Devamı...

  26.07.2017   |   Üretici Belgeleri Hk.

25.07.2017 tarih ve 2096 sayılı dağıtım yazımız

1- TÜM FİRMALAR

2- TİSİT, ZİMİT

Devamı...

Son Yenilikler

Ruhsat detaylı aramada düzenleme (23 Saniye)

Çoklu Arama (8 saniye)

Daha Çok Kayıt (8 saniye)

Listede Sıralama (14 saniye)
Sizden Gelenler


Sayın Yetkili, bir önceki mesajıma en kısa sürede cevap vermeniz beni mutlu etti. Sizden ricam Tavsiye Arama butonu içinde ''Bitki'' eki'nin RUHSAT DETAYLI ARAMA butonunun da içinde olması biz kullanıcılar adına ruhsatlı ürünler için araştırma yaptığımızda bilgiye doğrudan ulaşmamızı sağlayacaktır. Dikkate aldığınız için teşekkür ederim.

"Ruhsat Detaylı Arama" sayfasına hem bitki hem zararlı organizmadan arama yapılabilme işlevi kazandırdık. Uygulamanın ana sayfasından konu ile ilgili hazırladığımız kısa videoyu izleyerek fikir edinebilirsiniz. Kıymetli geri bildirimlerinizin devamını diler teşekkür ederiz.  

Yararlı bir çalışma yaptığınız için teşekkür ederim. Sizden ricam Ruhsat Detaylı Arama butonuna tıkladıktan sonraki adımda, AKTİF MADDE ye göre alfabetik sıralama yapılamıyor. Bu düzeltilirse çok seviniriz. İyi çalışmalar dilerim.

Talebiniz karşılandı. Teşekkürler.

Sayın Yetkili, Ruhsat Detaylı Arama sayfasında ruhsat no yazan sütunün yanına ek sütun olarak formülasyon şekillerini de ekleyebilir misiniz ? Önceden yazıyordu şimdi yazmıyor. Teşekkürler.

Gerekli işlem yapıldı. Hatırlattığınız için teşekkür ederiz.