Yenilikler


Tavsiye arama sayfasından geçici tavsiyelere erişim imkanı sunulmuştur. Böylelikle tavsiyenin tipi ne olursa olsun tek bir sayfadan tüm tavsiyelere erişilebilirsiniz.   

Tavsiye arama ile ilgili olmayan "Entegre Mücadele", "Mrl Ürün" gibi anahtar kelimelerin otomatik tamamlamada çıkması engellendi. 

Ruhsat detaylı aramada ruhsat sahibi firma ve ruhsat noyu da görebiliyorsunuz.

Daha önce bitki, zararlı, ruhsat veya aktif madde arayıp daha sonra tavsiyelere erişebiliyordunuz. Artık "Bitki" + "Aktif Madde Grup" veya "Ruhsat"+ "Zararlı"+"Bitki" örneklerine benzer şekilde aramak istediğiniz birden fazla kriteri seçerek tavsiyelere direkt erişebilme imkanı sunulmuştur.

Düşük çözünürlüklü ekranlarda ana sayfada yer alan duyuruların ekran kaydırmaya ihtiyaç duymadan direkt görünmemesi problemi çözüldü.

18 g/l Abamectin, 20 g/l Abamectin gibi aktif maddeleri Abamectin aktif madde grubu altına topladık. Böylelikle 18 g/l Abamectin, 20 g/l Abamectin gibi aktif maddeleri ayrı ayrı arama yerine Abamectin aktif madde grubu olarak tek seferde arayabilirsiniz. Aktif Madde Grubu aramasını hem genel aramadan hem de ruhsat detaylı aramadan yapabilirsiniz.      

Uygulamanın önceki sürümlerinde Aktif Madde + Formulasyon şeklinde aktif madde gösterimi yapıyorduk. Kayıtlarımızda yer alan 18 g/l Abamectin + EC , 18 g/l Abamectin + EW gibi aktif madde kayıtlarını silerek sadece 18 g/l Abamectin olarak bir aktif madde kaydının yer almasını sağladık. Bundan sonra da Aktif Madde kaydı tekil (bir tane) olacak.